نماد اعتماد الکترونیکی

نشان (نماد الکترونیکی)(enamad) با دریافت بالا ترین درجه اعتماد(یعنی دو ستاره) برای کسب و کار از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت،معدن و تجازت.

.

های نوتی

دانش بنیان

مهر تاییدی بر توانمندی و فناوری پیشرو شرکت گسترش طراحان نقش الماس صاحب برند آی نوتی بوسیله معتبرترین نهادهای نظارتی و علمی کشور
• معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور
• وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
• وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
• وزارت صنعت، معدن و تجارت
• وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح
• وزارت جهاد کشاورزی
• وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

مجوز های ای نوتی

پرداخت الکترونیکی سامان کیش

بیست وسومین شرکت پرداخت الکترونیکی در جهان راه امن ما برای پرداختهای شما

مجوز های ای نوتی

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

افتخاری دیگر برای آی نوتی و عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی گامی دیگر بر حمایت از حقوق مصرف کنندگان و مخاطبان ما.

ای نوتی

ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی

نشان <نماد رسانه(نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال)> (Samandehi) از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی، مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی.

.

مجوز های ای نوتی

ایران کد

خدمات ussd ای نوتی دارای ایران کد (نظام طبقه بندی ملی کالا و خدمات ایران ) شد. سامانه ارتباط با مشتری بربستر ussd به صورت انحصاری به نام شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس (iNoti) ثبت و دارای ایران کد گردید. از این پس ، با افتخار در سراسر کشور عزیزمان ایران تمامی سازمان ها ، ارگان ها خدمات منحصر به فرد آی نوتی را کالای ساخت ایران و با کد ملی کالای 2412700961700001 میشناسند.

مجوز های ای نوتی

اتاق اصناف تهران

ای نوتی عضو بر جسته اتاق اصناف تهران در حوزه خدمات SMS ، USSD و فین تک

مجوز های ای نوتی

اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی

اخذ مجوز از اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی جهت اطمینان به مشتریان از خرید های اینترنتی خود از سامانه آی نوتی

مجوز های آی نوتی

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت که به اختصار ( ستاد ) نامیده می شود ، سیستمی به منظور انجام معاملات ( خرید ، مناقصه و مزایده ) دستگاه های اجرایی در بستر وب می باشد . این سامانه دستگاه های اجرایی را قادر می سازد کلیه مراحل معامله ( از ثبت درخواست تا تبادل وجه ) را بصورت غیرمتمرکز و از طریق یک سیستم یکپارچه و استاندارد ، منطبق با کلیه قوانین و مصوبات انجام دهند . حضور آی نوتی در سامانه ستاد به معنای توانایی شرکت در تمامی مناقصات دولتی و ارگانی است.

.

مجوز های ای نوتی